Hakkımızda

Hakkımızda

100 yılı aşkın bir ticari geçmişe sahip olan Apaydın Ailesi, 2002 yılında Samsun’da Apaydın Metal Ürünleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Fehmi APAYDIN’ın üstün gayretleri ile kurulmuş ve FERMO markası ile çit ürünleri üretimine başlamıştır.

Zaman geçtikçe ürün çeşitliliğini artırarak FERMO markası ve kalitesi ile piyasanın teveccühünü kazanmış, markaya olan talebin artmasıyla daha da büyümek ihtiyacı doğmuştur. Buna bağlı olarak, 2007 yılında Amasya-Merzifon Organize Sanayi Bölgesine taşınmış, kendi galvanizleme tesisini kurmuş ve 16 çeşit Altıgen,9 çeşit Dikenli, 4 çeşit Panel Çit, Çimli Çit ve 1.70 mm’den 3.00mm’e kadar Helezon Çit Teli çeşidi ile ÇİT DÜNYASI konseptine ulaşmış ve her geçen gün kendini yenileyerek üretimine hızla devam etmektedir.

Makina parkuru olarak WAFIOS, KOCH VE I.C.E gibi dünya devleri ile çalışan Apaydın Metal Ürünleri A.Ş. bugün;20.000 m² kapalı alanı,150 çalışanı ve kullanmış olduğu son teknolojiyle Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen çit üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Müşteri ihtiyaç ve taleplerini değerlendirerek her türlü ihtiyaca uygun çözümler sunmak adına kuruluşundan beri hiç ara vermediği AR-GE çalışmaları neticesinde ürün çeşitliliği ve kalitesini üstlenmiş olduğu Vizyon ve Misyonu ile geliştirmiş sonuç olarak; FERMO markası ile Türkiye’nin en çok satan çit markası haline gelerek marka bilinirliği konusunda lider firma olmuştur.

Misyonumuz

En son teknoloji ile üretilen kaliteli Fermo Tel ürünlerinin ulusal ve uluslararası pazarda yer alması misyonu ile hizmet vermekteyiz. Kısa vadede tel ve çit  ürünlerimizi pazardaki satıcılara ulaştırarak en verimli çözümleri üretmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Uzun vadede ise inovatif çözüm ve yenilikçi üretim yaklaşımlarımızla uluslararası pazarda en verimli ürünleri en ekonomik şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz

Gelecek projeksiyonu bizim için hep ön plandadır. Kaliteli sunumu teknoloji ile birleştirerek gelecek yıllarda da tel ve çit ürünlerimizi kendi markamızla üreten, dayanıklı ve mukavemetli ürünleri ile piyasada anılan bir firma olmaya devam etmek vizyonu ile çalışıyoruz.

Bölge Sorumlularımız

https://www.fermotel.com/wp-content/uploads/2021/10/pazarlama03.png
Apaydın Metal Satış Pazarlama UzmanıSadık DEĞERLİ
+90 533 307 29 07
apaydinmetal@apaydinmetal.com.tr

Doğu Karadeniz Bölgesi
Doğu Anadolu Bölgesi
Güney Doğu Anadolu Bölgesi

https://www.fermotel.com/wp-content/uploads/2022/01/pazarlama07.png
Apaydın Metal İhracat SorumlusuÜmit KILIÇ

+90 533 050 84 10
export2@apaydingrupmetal.com.tr

Avrupa

Afrika

Amerika

https://www.fermotel.com/wp-content/uploads/2021/10/pazarlama05.png
Apaydın Metal Satış Pazarlama UzmanıAli Kemal GELGÖR
+90 554 376 88 71
apaydinmetal@apaydinmetal.com.tr

Ege Bölgesi
İç Anadolu Bölgesi
Marmara Bölgesi

https://www.fermotel.com/wp-content/uploads/2021/10/pazarlama07.png
Apaydın Metal Satış Pazarlama UzmanıHasan TOKMAK
+90 555 820 73 84
apaydinmetal@apaydinmetal.com.tr

Karadeniz Bölgesi
İç Anadolu Bölgesi