Hakkımızda

Hakkımızda

         100 yılı aşkın bir ticari geçmişe sahip olan Apaydın Ailesi, 2002 yılında Samsun’da Apaydın Metal Ürünleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Fehmi APAYDIN'ın üstün gayretleri ile kurulmuş ve FERMO markası ile çit ürünleri üretimine başlamıştır.

         Zaman geçtikçe ürün çeşitliliğini artırarak FERMO markası ve kalitesi ile piyasanın teveccühünü kazanmış, markaya olan talebin artmasıyla daha da büyümek ihtiyacı doğmuştur. Buna bağlı olarak, 2007 yılında Amasya-Merzifon Organize Sanayi Bölgesine taşınmış, kendi galvanizleme tesisini kurmuş ve 16 çeşit Altıgen,9 çeşit Dikenli, 4 çeşit Panel Çit, Çimli Çit ve 1.70 mm’den 3.00mm’e kadar Helezon Çit Teli çeşidi ile ÇİT DÜNYASI konseptine ulaşmış ve her geçen gün kendini yenileyerek üretimine hızla devam etmektedir.

         Makina parkuru olarak WAFIOS, KOCH VE I.C.E gibi dünya devleri ile çalışan Apaydın Metal Ürünleri A.Ş. bugün;20.000 m² kapalı alanı,150 çalışanı ve kullanmış olduğu son teknolojiyle Türkiye'nin ve Avrupa'nın önde gelen çit üreticilerinden biri haline gelmiştir.

         Müşteri ihtiyaç ve taleplerini değerlendirerek her türlü ihtiyaca uygun çözümler sunmak adına kuruluşundan beri hiç ara vermediği AR-GE çalışmaları neticesinde ürün çeşitliliği ve kalitesini üstlenmiş olduğu Vizyon ve Misyonu ile geliştirmiş sonuç olarak; FERMO markası ile Türkiye’nin en çok satan çit markası haline gelerek marka bilinirliği konusunda lider firma olmuştur.

Back to Top